آموزش فیزیک و هوش مصنوعی بازی های ماشینی مسابقه ای در یونیتی

این دوره ایده های فنی و کلیدی که پایه و اساس بازی های مسابقه ای مدرن را تشکیل می دهند را، مورد بحث و بررسی قرار می دهد. تاکید بر فیزیک بازی های رانندگی و تکنیک های هوش مصنوعی مناسبی است که مورد استفاده قرار می گیرند.

این یک دوره فوق العاده برای توسعه دهندگان بازی های ویدئویی است که بر روی بازی های مسابقه ای کار می کنند. همچنین مناسب برای بازی دوستان و علاقه مندانی است که دوست دارند بدونند بازی های مربوط به مبحث شبیه سازی، به چه صورتی کار می کنند.

 

اگر چه بازی های نمونه در این دوره با برنامه یونیتی ساخته شده اند، اما برای پیشروی در این دوره، نیازی به داشتن هیچگونه دانشی از این برنامه نمی باشد. آموزش پیش رو، مناسب دانشجویانی است که دوست دارند در این مسیر گامی برداشته و خودشون شروع به ساخت بازی های ماشینی نمایند.

مخاطب این دوره چه کسی است؟

این دوره، در ابتدا بر روی برنامه نویسان مبتدی و حرفه ای در صنعت بازی سازی که روی ساخت بازی های مسابقه ای کار می کنند تمرکز دارد همچنین مناسب برای بازی دوستان و علاقه مندانی است که دوست دارند بدونند بازی های مربوط به مبحث شبیه سازی، به چه صورتی کار می کنند. اگر چه بازی های نمونه در این دوره بوسیله برنامه یونیتی ساخته شده اند، اما با این حال نیازی به داشتن هیچگونه دانشی از این برنامه نمی باشد. دانش آموزانی که ذهنیت قوی داشته باشند ، احتمالا مواد را آسان تر درک می کنند، اما تمام افراد می توانند این دوره را با موفقیت به پایان برسانند.

 

 

لینک های دانلود

Racing Game Physics and Artificial Intelligence

زبان: انگلیسی
حجم فایل: ۵ GB
تعداد درس:  ۲۱ Lectures
زمان: ۰۳:۳۲:۴۵
سطح: مبتدی
کیفیت: ۷۲۰
لینک منبع: https://www.udemy.com/racing-game-physics-and-artificial-intelligence/فقط اعضاء امکان دانلود از سایت را دارند. عضویت

اگر عضو هستید لطفا وارد حساب کاربری شوید. ورود به حساب کاربری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)